Autoservis, na který se můžete vždy spolehnout

Pro většinu lidí je vůz naprosto nepostradatelný, protože je každý den vozí do práce, potřebují s ním vozit děti do školy, pomáhá jim vozit nákupy a mnoho dalšího. Jakákoliv závada na voze je vážný problém, který naruší každodenní rozvrh a je zapotřebí ji co nejrychleji vyřešit. Závada na voze se může objevit naprosto kdykoliv a bohužel to často bývá v momentech, kdy se nám to nejméně hodí. Když potřebujete vůz opravit, vyplatí se znát spolehlivý autoservis, kde vás nikdy neodmítnou a zajistí vám kvalitní opravu v tom nejrychlejším čase. Pokud hledáte takový autoservis, nejlepší volbou je autoservis Hlučín.

Co vám autoservis Hlučín zajistí?

V první řadě se zde dočkáte příjemného přístupu, ke každému zákazníkovi je přistupováno zcela individuálně a snaží se co nejlépe vyřešit jeho problém. Jelikož servis dělá rychloopravy, je schopen vám drobné opravy, geometrii náprav i plnění klimatizací udělat na počkání. Nemusíte být překvapeni cenami, jak to mnoho servisů dělá, kompletní cenu opravy vám stanoví na základě krátkého telefonátu nebo krátké návštěvy, takže předem budete vědět, na kolik vás vše vyjde. Blíží se váš termín STK? Zde váš vůz na technickou skvěle připraví.

Co se týče geometrie náprav, zde se provádí za pomoci moderní 3D laserové geometrie Hofmann Megaline Ssence 600. Pokud není v pořádku váš motor, zajistí vám zde jeho diagnostiku i opravu, týká se to jak benzinových, tak i dieselových motorů. Pokud je vaším problémem poškozené sklo, zajistí vám zde jeho rychlou výměnu a týká se to i čelních skel, sklo vám vymění u všech typů vozů. Samozřejmostí jsou karosářské práce, které zahrnují opravy, výměny dílů, nalakování dílů i nahlášení pojistných událostí. Postarají se také o tažné zařízení, pokud ho potřebujete namontovat, zkušení technici si s tím hravě poradí. Také vám mohou vyměnit i výfuky a na přání mohou být dodány originální díly výfuků. Služeb nabízí autoservis mnohem více.

Můžete ho najít na adrese PNEU OK – shop s.r.o. Markvartovická 1416/2 748 01 Hlučín. Navštívit ho můžete i online na PneuOk.cz.