Bez jakého nářadí se neobejde žádný řemeslník?

Každý řemeslník i domácí kutil ví, že základ pro dobře odvedenou práci tvoří kvalitní nářadí. Takové nabízí i společnost Eli M Store. V nabídce naleznete jak nářadí pro kutily a drobné řemeslníky, tak i pro velké výrobní podniky. Veškeré zboží je české výroby, kterou zajišťují firmy s dlouholetou tradicí. Každý z nabízených kousků je kvalitní, spolehlivý a má dlouhou životnost. Samozřejmostí je také zajištění servisu.

Co Eli M Store nabízí?

V nabídce naleznete nářadí jak pro dílnu, tak i pro dům a zahradu. Samozřejmostí je ruční nářadí i nářadí elektrické. Majitelé zahrad uvítají zahradní stroje a nářadí k péči o zahradu. Nově se v nabídce objevují produkty Fieldmann. Patří mezi ně sekačky na trávu, křovinořezy, vysokotlaké myčky a pro milovníky odpočinku třeba venkovní grily, které jsou ideální volbou pro přípravu grilovaných lahůdek. Hospodyňky zase potěší pomocníci do domácnosti.

Kromě značky Fieldmann je Eli M Store výhradním a oficiálním zástupcem společnosti Zbirovia, jež je velkým, a v některém sortimentu dokonce jediným, výrobcem ručního nářadí. V nabídce naleznete kleště, kladiva nebo hasáky této značky. Kuchyňské přístroje nesou značku společnosti Isolit-Bravo. Seznam všech výrobců naleznete na stránkách společnosti.

Tipy pro vás

Vzhledem k tomu, že v nabídce je velká škála výrobků, podívejte se na některé tipy.

  • AKU strunová sekačka

Ideální pomocník pro malé i větší zahrady. Díky pohonu na akumulátor není potřeba připojení do elektrické sítě, lze ji tedy využít i pro vzdálenější místa v zahradě. Díky teleskopické rukojeti se snadno upravuje. Vítanou výhodou je i nastavitelný úhel žací hlavy. Upravit ji můžete do tří horizontálních a čtyř vertikálních pozic.

  • Stolní gril na uhlí

Pokud patříte mezi milovníky posezení s přáteli, zajisté se vám bude hodit zahradní gril, který je přenosný a lze jej umístit kamkoli na zahradu či terasu.