Díky paletové přepravě budou zásilky v bezpečí

Hledáte vhodný způsob přepravy pro nadrozměrné zásilky, ale nejste si jisti, jaký způsob přepravy zvolit? Pak vyzkoušejte pro své zásilky dopravu na paletách. Přeprava palet se z hlediska logistiky v posledních několika letech jeví jako jeden z nejlepších způsobů přepravy nadrozměrných zásilek, jež poskytuje řadu výhod.

Hlavní výhody dopravy na paletách

Jednou z hlavních předností dopravy na paletách je zefektivnění přepravy. Přeprava palet totiž umožňuje snadnější manipulaci se zbožím a patří mezi univerzální způsob přepravy pro všechny typy dopravních prostředků, a to v případě námořní, letecké i pozemní dopravy. Doprava na paletách navíc nevyžaduje překládávání zboží, což vede k minimalizaci poškození zásilek a k výraznému urychlení dopravy na místo určení.

Přeprava různých druhů zásilek

Doprava na paletách je vhodným prostředkem pro přepravu těžkých a velkých předmětů, které nesplňují rozměrové a hmotnostní limity pro běžný typ přepravy. Vhodná je také pro přepravu křehkého zboží, jež zvýší jeho ochranu před poškozením. Uplatnění však najde i pro běžné kusové zásilky. Předností přepravy palet je variabilita typů palet, která zvyšuje možnost posílat různé druhy zboží, jelikož palety lze snadno přemístit pomocí vysokozdvižného vozíku. Nakonec má vliv i na snížení přepravních nákladů. Přeprava zásilky do zahraničí je tak efektivnější.

Na koho se obrátit?

Pokud se domníváte, že přeprava palet by byla vhodným prostředkem pro přepravu vašeho zboží, pak je třeba vybrat vhodnou přepravní společnost. Obrátit se můžete například na přepravní a logistickou společnost Emons, která poskytuje dopravu na paletách po téměř celém světě. Mezi její přednosti patří rychlé doručení, dostatečně velký vozový park, využití všech způsobů přepravy, kvalitní servis a přijatelná cena za dopravu.

Přepravu u společnosti Emons si můžete objednat jednoduše pomocí poptávkového formuláře na jejím webu.