Investice do fotopasti je investicí do bezpečí

V minulosti byly fotopasti zejména nástrojem přírodovědců, s jejíž pomocí mohli snadno monitorovat divoká zvířata ve volné přírodě. Za tímto účelem se používají i nyní, ale ještě větší využití mají v oblasti ochrany majetku. Pokud chcete mít kompletní přehled o každém člověku, který vkročí na váš pozemek, získáte ho právě díky fotopasti. Nepatří na dům, ale na strom, abyste o ní věděli jenom vy, stane se vaším tajným pozorovatelem.

Jaké má fotopast výhody?

Fotopast reaguje na každý tepelný pohyb a to prostřednictvím PIR čidla. Když ho zaregistruje, tak vetřelce vyfotí. Vy si nastavíte, kdy má být fotopast aktivní a také, jestli má pořizovat videa nebo fotografie. Jde o odolné zařízení, které vám bude venku spolehlivě sloužit po celý rok a funkce nenaruší ani déšť nebo mráz. Jelikož většina nezvaných hostů chodí v noci, fotopast disponuje neviditelným nočním přísvitem, se kterým vám zajistí kvalitní fotky i v nočních hodinách, aniž by si vetřelec všiml, že je zaznamenán. Fotopasti jsou rychlé a spolehlivé, reagují během zlomku sekundy, takže jim nic neunikne.

Záběry jsou ukládány na paměťovou kartu. Pokud máte fotopast s LCD displejem, můžete si záběry prohlížet na něm, fotopast také můžete propojit s počítačem nebo televizí. Pro účely ochrany majetku jsou nejlepší volbou fotopasti s GSM modulem. Když vyfotí vetřelce, snímek vám okamžitě pošlou na telefon jako MMS nebo na váš email. Budete tak okamžitě vědět o každé hrozbě. Fotopasti jsou na baterie a můžete je tudíž umístit naprosto kamkoliv, jejich používání je snadné a možná budete překvapeni tím, kdo všechno vás navštěvuje v době vaší nepřítomnosti. Fotopasti nejsou vysokou investicí, jsou levné a získáte s nimi spolehlivého pomocníka, se kterým si budete připadat v bezpečí. Vyberte si z nejlepších modelů na e-fotopast.cz.