Může být tištěná vizitka reklamní tiskovinou?

Chcete-li širokou veřejnost seznámit se svým podnikáním, ať už se jedná o služby, nebo produkty, je potřeba kvalitní reklama. Tu si můžete nechat vytvořit jak v online, tak i tištěné podobě. Mezi klasické reklamní tiskoviny patří letáky nebo bannery, ale také třeba vizitky.

Jaké výhody nabízí tištěné vizitky?

Vizitky jsou sice malé svým zhotovením, ale dokážou velké věci. Máte je vždy po ruce, můžete je kdykoli použít jako reklamní předmět. Pokud budou kvalitně a pečlivě zpracované, upoutají ihned pozornost a každému se vryjí do paměti. Můžete na ně umístit nejen kontaktní údaje, ale také třeba i logo společnosti. Díky němu se stanou vizitky snadno zapamatovatelné a každý si je spojí s vaši podnikatelskou činností.

  • Na koho se obrátit?

Zkušenosti a kvalitu v oblasti tisku nabízí společnost ABC tiskárna. Její činnost je dlouholetá. Díky tomu získala cenné zkušenosti. Mezi další výhody patří vlastní prostory, které jsou vybavené kvalitními technologiemi. Samozřejmostí je pak grafické studio s novými programy. Objednat si zde můžete různé druhy vizitek – jednostranné nebo oboustranné, vrstvené skládané, magnetické nebo exkluzivní. Kompletní nabídku i další potřebné informace naleznete na webu společnosti.

A co ještě?

Dalším druhem reklamy jsou bannery tisk. Jedná se o formu reklamy vhodnou jak do vnitřních, tak i venkovních prostor. Vybrat si můžete z poměrně široké nabídky, mohou to být bannery jednostranné nebo oboustranné, s různými možnostmi zakončení.

Velmi vítaným pomocníkem je také tisk časopisů a brožur. Ty mohou podrobnější formou představit vaše výrobky nebo služby. I tyto možnosti výroby tiskovin nabízí ABC tiskárna. V nabídce naleznete různé formáty, na výšku nebo šířku. Volit můžete i z různých druhů papíru i počtu stran.