Nářadí Black + Decker nejen pro profesionály

Který profesionální řemeslník nebo i běžný domácí kutil by neznal ruční nářadí světoznámé značky BLACK+DECKER™. Jedná se o osvědčené výrobky, které se vyznačují skvělým designem a výborným poměrem užitné hodnoty a ceny. K přednostem ručního elektrického i akumulátorového nářadí black-decker ovšem patří také precizní zpracování detailů, naprostá spolehlivost a dlouhá životnost prověřená používáním i ve velmi náročných podmínkách.

Nabídka nářadí Black+Decker

Typickým ručním nářadím jsou například vrtačky, a to bez příklepu i s příklepem, dále pily okružní i přímočaré, brusky, hoblíky, elektrická kladiva a celá spousta dalšího nářadí. Ovšem v sortimentu firmy BLACK+DECKER najdete i zahradní elektrické nářadí, domácí úklidovou techniku i další spotřebiče pro domácnost. Motoristé si oblíbili perfektní dílenské vybavení black-decker, jako jsou malé kompresory vhodné do garáže či domácí dílny, autovysavače, různé typy akumulátorů a řadu dalšího příslušenství.

Proč zvolit značku Black and Decker?

V mnoha testech, které většinou organizují odborné či hobby časopisy, se nářadí blackanddecker tradičně umísťuje na prvním místě. Konkuruje mu pouze nářadí Bosch, ale jiné značky zpravidla zůstávají daleko za nimi. Popularita nářadí black and decker je dána více než stoletou tradicí této firmy, která po celé roky reaguje na aktuální potřeby svých zákazníků. Firma svou výrobu neustále inovuje a přichází na trh stále s novými typy nářadí.

Akumulátorové nářadí

Popularita aku nářadí v posledních letech velmi stoupá. Jeho výhodou je, že při používání prakticky kdekoliv nejste závislí na přívodu elektrického proudu. Abyste  nemuseli práci přerušit v případě vybití baterie, je nářadí black-decker vybaveno i náhradní baterií. Vybitou baterie jednoduše vyjmete, dáte na nabíječku, nasadíte náhradní baterii a v klidu pracujete dál. Týká se to nejen akuvrtaček, ale také dalšího akumulátorového nářadí, jako jsou úhlové brusky, vrtací a sekací kladiva, přímočaré pily a řada dalšího nářadí značky Black and Decker.