Nečekejte na slevové akce obchodníků

Každý z nás chce nakupovat pohodlně, vybírat si nejlepší zboží za přijatelné ceny. Kdo dává přednost šetření na cenách, čeká obvykle na posezónní výprodeje či na různé slevové akce, které vyhlašují obvykle obchodní řetězce, ale i menší obchody. To ovšem vyžaduje mnohdy velkou trpělivost a ne vždy budete s daným výběrem spokojeni. Mnohem výhodnější je jedinečná služba, kterou poskytuje cashback portál Tipli. Díky němu nemusíte na nic čekat ani nikam chodit, jelikož nakupovat zde můžete v průběhu celého roku a to jakékoliv zboží.

Co je portál Tipli?

Tento slevový portál můžete využívat v pohodlí svého domova, když si jednoduše na internetu najdete ikonku Tipli a kliknete na ni. Neplatíte žádné poplatky a nemusíte se obávat ani zneužití svých osobních dat. Garantem jejich ochrany jsou totiž důvěryhodné společnosti Google a Facebook, se kterými portál Tipli spolupracuje. Jakmile portál otevřete, máte možnost volby mezi dvěma variantami nakupování. Buď zachováte věrnost svému oblíbenému obchodu, nebo si budete vybírat zboží, které nabízí celá řada obchodů, kterých je více než 1150. Se všemi těmito obchody Tipli spolupracuje a jejich serióznost má prověřenou.

Jak to funguje?

Při nakupování přes Tipli zaplatíte cenu jako v jiných případech nakupování v e-shopech. Z této ceny pak můžete získat zpět až 33%. Tyto zajímavé slevy si Tipli může dovolit poskytovat díky tomu, že všechny obchody, se kterými spolupracuje, platí Tipli určitou částku, o kterou se pak dělí se svými zákazníky. Spokojeny jsou tak obě strany a zákazníci nemusí čekat na slevové akce obchodníků.

Jaké kategorie jsou k dispozici?

Vybírat zboží si můžete z nejrůznějších kategorií, jako například oděvy, obuv, potraviny, zahradní potřeby, potřeby pro domácnost, ale také různé služby, od kadeřnictví, autoopravny až po cestovní kanceláře. Prostřednictvím portálu Tipli můžete například za dovolenou ušetřit značkou částku peněz, která je zajímavější než nabídky last minute a jiné.