Outsorurcing telemarketing vám pomůže s byznysem

Telemarketing neboli navolávání klientů patří mezi jeden z významných marketingových nástrojů, jež nachází hojné využití v průzkumu trhu u mnoha firem. Jedná se totiž o velice úspěšný a dobře měřitelný nástroj s prokazatelnými výsledky. A jak si zajistit kvalitní telemarketing?

Proč si firmy objednávají telemarketing

Firmy využívají telemarketing v mnoha případech. Uplatnění najde například v případě, že firma potřebuje získat více obchodních příležitostí, což snadno zajistí navolávání schůzek. Dále najde využití v případě, že firma potřebuje získat nové zákazníky či zvýšit zájem o své produkty a zboží. Uplatnění najde také v případě, že firma potřebuje získat nějaké konkrétní informace o trhu, konkurenci či zákaznících. Využití najde i v mnoha dalších případech.

Jak si zajistit telemarketing?

Telemarketing lze vyřešit dvojím způsobem, a to v rámci interního týmu pomocí vlastních zaměstnanců či využitím outsourcing call centra. V posledních několika letech se těší oblibě zejména použití virtuálního call centra, které je levnější a efektivnější metodou. Využitím outsourcing call centra také odpadá potřeba hledat správné zaměstnance a kontrolovat jejich odvedenou práci.

Outsourcing call centrum poskytne vyšší úspěšnost

Výhodou využití outsourcing telemarketingu je vyšší efektivita, jelikož outsourcing call centrum využívá zkušené operátory, kteří disponují velkým množstvím zkušeností a vlastním know how. A také disponují prověřeným call scriptem, který dokáže přesvědčit řadu lidí. Díky tomu má outsourcing telemarketing daleko vyšší úspěšnost než navolávání klientů prostřednictvím interních zaměstnanců. Operátoři jsou také pravidelně školeni, aby dokázali správně komunikovat a oslovovat zákazníky.

Kvalitní outsourcing telemarketing vám zajistí například Operátor na klik, jež se právem řadí mezi jedničku na trhu. Platit budete pouze za provolaný čas a získáte špičkový tým navolávačů, který se postará o vyšší prodej vašich výrobků a získání nových klientů. Navíc Operátor na klik vám poskytne operátory v několika kategoriích podle úrovně jejich zkušeností, díky tomu je navolávání cenově dostupné pro všechny firmy.