Proč dodávají minerály pozitivní sílu a mají takovou moc?

Od mobilních telefonů po satelity jsou krystaly důležitými prvky prakticky každého technologického prvku v moderním světě. Krystaly mají mnohé praktické využití, o kterých většina smrtelníků nemá tušení. Minerály a krystaly jsou všek také používány pro jejich moc a pozitivní sílu, kterou vydávají.

Proč jsou krystaly tak silné?

Zde se protínají věda a mystika: Krystaly jsou miliony let staré a byly vytvořeny během nejranější části formování Země. Krystaly absorbují informace – ať už nepříznivé počasí nebo zkušenosti ze starověkého obřadu – a předávají je komukoli, kdo s nimi přijde do kontaktu.

Vědecky jsou krystaly nejuspořádanější strukturou, která v přírodě existuje, což znamená, že mají nejnižší množství entropie (měření neuspořádanosti). Krystaly jsou strukturovány tak, že reagují na vstupy všech různých energií kolem sebe, takže oscilují a vysílají specifické vibrační frekvence. Způsob, jakým jsou vyváženy, frekvence, které vyzařují, a jejich schopnost uchovávat obrovské množství informací činí krystaly nezbytnými pro moderní technologie. To je důvod, proč jsou krystaly v počítačích, televizorech, mobilních telefonech, satelitech a tak dále.

Lidé byli přitahováni krystaly od úsvitu časů pro pohřební rituály, věštecké praktiky, léčebné rituály, duchovní pokrok a dokonce i jednoduše jako ozdoba k označení síly. Naši předkové intuitivně věděli, že při nošení budou energie kamenů interagovat s lidským elektromagnetickým polem a způsobit energetické změny. Lidé tíhnou k vírám (kde energie buď vstupuje do země, nebo vyčnívá ze zemské roviny). Lidé se rozhodnou nosit diamanty jako znamení, že jsou spojeni (diamanty jsou nejnezničitelnější přírodní látkou na Zemi) a zdobí koruny královských králů krystaly.

Ovšem i jiné krystaly mají moc, která může mít vliv na váš život.

Obsidián je zdrojem síly a zlepšení schopností. Karneol je označován jako skvělý pomocník při ženských potížích, například PMS. Citrín přitahuje kreativitu a bohatství. Každý minerál má svou specifickou moc, navzdory tomu je doporučováno při jejich výběru, například na magieprirody.cz, poslouchat svůj vnitřní hlas, ten vám napoví, který kámen je ten pravý pro vás.