Proč si pronajmout vybavení na čištění podlah

Pronájem vybavení na čištění podlah pomáhá zajistit, aby vaše firemní podlahy byly čisté a hygienické. Náš průvodce zařízením pro průmyslové čištění podlah vám pomůže určit nejlepší zametací a mycí stroj pro vaši aplikaci a také odpoví na otázky, které můžete mít při výběru čisticího zařízení pro danou práci.

Pro venkovní úklid či na práci v lese zvažte pořízení vozu multicar.

Typy čističe podlah

Chcete-li ze svého průmyslového zařízení na čištění podlah vytěžit maximum, začněme určením typu čištění, které musíte provést. V zásadě jsou k dispozici tři typy čističů podlah: zametací stroje, mycí stroje a kombinované jednotky zametač/myčka. Zametací stroje na čištění podlah vysávají nečistoty a jsou to v podstatě průmyslové vysavače. Čističe podlah obsahují vodu a čisticí roztok a povrch navlhčí, drhnou a stírají. Nadměrné nebo velké kusy nečistot mohou ucpat stroj. Kombinované jednotky zametají a poté vydrhnou podlahu, vše v jedné jednotce. Zametací a mycí stroje jsou k dispozici v modelech s řidičem či pouze s ovládáním při chůzi.

U všech tří typů čističů podlah budete muset určit plochu podlahy, kterou chcete vyčistit. Zařízení na čištění podlah je hodnoceno podle oblasti pokrytí. Můžete použít menší jednotku, ale budete dělat více cest zpět, abyste stroj vyprázdnili nebo doplnili. Vyberte si stroj, který vyčistí oblast, se kterou pracujete, a dokončete práci najednou, bez obav. TIP: Pamatujte, že silně znečištěné, mastné a drsné podlahy sníží dosah jednotky. Promluvte si o těchto situacích se svým specialistou na pronájem, například na webu unikont.cz.

Scrubmastery patří mezi nejvíce spolehlivé stroje na čištění podlah. Jejich pronájem vám ušetří počáteční velkou investici, která vás čeká, pokud se rozhodnete pro jeho koupi.