Užijte si dovolenou v Chorvatsku

Chorvatsko patří již několik desítek let u Čechů k nejoblíbenějším destinacím k trávení příjemné dovolené u moře. Turisty sem láká především azurově čistý Jadran, členité pobřeží s krásnými plážemi, mnoho ostrovů i přírodních krás zejména v Národních parcích. Pokud jde o ubytování, tak někdo má rád život v kempu, jiný dává přednost pohodlí v soukromí, v penzionu nebo v hotelu. Nechcete-li se spoléhat na to, že v Chorvatsku se vždy nějaké vhodné ubytování najde i bez předchozího objednání, může využít internetový portál Ubytování Chorvatsko. Budete tak cestovat v klidu a bez starostí se sháněním ubytovacího zařízení až po příjezdu na místo.

Jak se v portálu orientovat

Ještě než se do Chorvatska vydáte, musíte se v rodině dohodnout na regionu, termínu a počtu osob, pro které budete chtít ubytování zajistit. Tyto základní údaje zadáte do příslušné kolonky, přidáte svou e-mailovou adresu a pak se již budete jen těšit, že na ni budu přicházet nabídky ubytování, ze kterých si můžete vybírat podle svých přestav. Největší předností portálu je, že nabídky budou obsahovat přímý kontakt na majitele ubytovacího zařízení, ať už to bude hotel, penzion či apartmán. Nemusíte se tak dohadovat z cestovkou a platit ji provize za zprostředkování ubytování, ale jednat budete pouze s majitelem. Také nemusíte mít obavy, že si nevyberete dobře, jelikož díky videoprezentaci můžete vidět daný objekt jak je umístěn v krajině, ale i jeho interiéry včetně vybavení pokojů.

Další informace

Portál Ubytování Chorvatsko nabízí nejen různé možnosti ubytování, ale i spoustu dalších užitečných informací. Upozorní vás například na nově postavené objekty, ale také na nové silnice či objížďky. Můžete se zde dozvědět i zprávy o počasí v Chorvatsku a dokonce jak bude v místě a termínu vaší dovolené. Součástí portálu jsou také stránky nazvané Fórum o Chorvatsku. Zde si můžete přečíst recenze jiných turistů, nebo si vzájemně vyměňovat zkušenosti, názory a postřehy.