Vyzrajte na problémy s erekcí

Bez pevné erekce lze jen těžko dosáhnout kvalitního sexu. A právě v toto ohledu má mnoho mužů problém. Mnoho mužů se za něj stydí, ale přitom existuje mnoho možností, jak se postarat, aby erekce kvalitní byla.

Zaznamenali jste, že máte problém s erekcí? V první řadě je potřeba poznamenat, že ne pokaždé lze kvalitní erekce dosáhnout. Pokud je muž silně unavený nebo nevyspalý, o kvalitní erekci si může nechat jen zdát. Na erekci má silný vliv také psychika, sex probíhá zejména v hlavě a pokud jste ve stresu nebo příliš nervózní, erekce se nemusí dostavit vůbec. Zde je skvěle vidět, jak důležitá je před samotným stykem atmosféra. Je třeba se odreagovat, vyčistit si hlavu a nestresovat se. Ideální je společná večeře, film v kině nebo i konverzace na neutrální téma. Důležitá je také předehra, tedy nezačínat samotným stykem, ale vzájemně se s protějškem mazlit, dotýkat a laskat.

Řešení slabé erekce

Pokud není erekce způsobená únavou, stresem ani nervozitou, jde již o zdravotní problém. Výrazný vliv má věk a životní styl, zejména spojený s obezitou, nedostatkem pohybu a nezdravým jídelníčkem. Pravidelný pohyb a vyvážený jídelníček mají z dlouhodobého hlediska kladný vliv na erekci. Co se týče věku, postupem času klesá libido a může se zhoršovat i zdraví prostaty. Je proto vhodné užívat doplňky stravy zaměřené a intimní život. Zachovají libido a zlepší funkci pohlavních orgánů. Mezi nejlepší doplňky na trhu patří Merlix. Pokud vás erektilní dysfunkce trápí dlouhodobě, nejlepší možností je navštívit urologa. Po vyšetření vám může předepsat známý lék Viagra nebo nějaká jeho generika, která obsahují léčivou látku sildenafil. Problémy s erekcí je potřeba vždy řešit. Nezapomínejte také svůj penis pravidelně používat, to je také důležité pro jeho zdraví, ať už sexem nebo masturbací. Existuje i řada cviků, které vám pomohou se zlepšením kvality erekce a posílením prostaty.