Zkušenosti s PrestaShopem – obraťte se na specialisty

Mít internetový obchod není jen radost, ale také spousta starostí. Musíte se neustále zamýšlet nad jeho inovacemi, zdokonalováním a především rozšiřováním. Kromě jiného si musíte najít programátora, který vše, co si vymyslíte naprogramuje tak, aby pro zákazníky nic nebyl problém, propojí všechno, co se propojit má. Jednou z věcí, kterou musíte řešit jsou nejen jednotlivé položky, které prodáváte, ale třeba také možnosti, jakými zašlete výrobky ke svým zákazníkům nebo možnosti platby. Sami přece při nákupu na e-shopu preferujete, když si můžete vybrat. Někdo věří jen a pouze dobírce, jiný nemá problém zaplatit online kartou, další pošle finance bankovním převodem a podobně. Platebních metod je opravdu velká spousta. A víte, že i toto musíte nějakým způsobem řešit?

Zkušenosti k nezaplacení

Podobně jako vy jste odborníky na nějakou oblast a možná v ní i podnikáte, existuje řada odborníků, kteří vám právě v tomto ohledu umí a mohou pomoci. Aby vaše platby v e-shopu byly bez problémů je tady PrestaShop. Jde o open sourcové řešení pro internetový obchod a je zcela zdarma. Podporuje řadu platebních možností. Aby na vás nepadla tíha všeho – nastavování, programování, kódování a následné dolaďování a upravování – přenechejte všechno odborníkům, právě z 1Presta.

Prestashop vám pomohou nastavit k obrazu vašemu, tak jak sami chcete a potřebujete. Z vás spadne břímě povinnosti a víte, že svěřujete správu do rukou odborníků. Na trhu se pohybují dlouhých jedenáct let. Jsou to dlouhé roky zkušeností, učení a zdokonalování se v oboru, které poté přetavují v úspěch a pomoc svým klientům. Nezaleknou se žádné výzvy, pomohou menším i větším e-shopům a bez problémů vám zodpoví každý dotaz, který k dané problematice máte.