Jak zajistit firmě prosperitu a růst? Pořiďte CRM systém

Jak se vaší firmě daří? Jedním z nejlepších předpokladů pro růst firmy je ten, když máte ve všem dokonalý přehled a pracujete efektivně, to se ale ve většině firem neděje a důvod je prostý, nepoužívají vhodné nástroje pro správu projektů, zaměstnanců, klientů, propagace a účetnictví. Může se to zdát těžké mít na starost tolik věcí, ale ve skutečnosti lze řídit i velkou společnost za pomoci jednoho jediného programu, kterým je CRM systém.

CRM systém změní vaší firmu od základu

CRM systém obsahuje všechny nástroje, které k řízení firmy potřebujete a to bez ohledu na její velikost a obor podnikání. Nejlepším CRM systémem u nás je AutoCRM, je přehledný, snadno ovladatelný a bude vám nastaven tak, aby obsahoval jen funkce, které potřebujete. V mnoha firmách je poptáván pro projektové řízení – software. AutoCRM však funkci projektového řízení obsahuje. Můžete zde spravovat všechny projekty i zakázky, vytvářet úkoly a přidělovat je zaměstnancům, sledovat vytíženost zaměstnanců, stav jednotlivých zakázek a mnoho dalšího. Pro lepší zobrazení návaznosti projektů a úkolů je zde využit i Ganntův diagram.

Můžete udělit přístup zaměstnancům a nejen je úkolovat, ale také sledovat jejich docházku a komunikovat s nimi odkudkoliv. Také je zde emailový klient, takže můžete komunikovat se všemi klienty a mít nich uvedené všechny potřebné informace. Dokonce jim odsud můžete vytvářet nabídky a rozesílat newslettery. Nemusíte mít ani aplikace na reklamní kampaně, protože ty můžete spravovat také odsud a rovněž sledovat návštěvnost vašeho webu. Také zde budete mít pod palcem fakturaci. Důležité je, že si zde můžete zobrazovat důležitá data a to i za pomoci přehledných grafů. S tímto nástrojem je správa firmy hračka. Spravujte i vy firmu jako profesionálové a vyzkoušejte si tento systém zdarma na portálu AutoCRM.cz.