S fotopastí na pozemku budete vědět o každém vetřelci

Možná máte pozemek obehnaný plotem a zamykáte branku, to ovšem nezvané hosty nemusí odradit od toho, aby váš pozemek navštívili. Už se vám někdy stalo, že na váš pozemek zavítal nezvaný host? Ne každý má přehled o tom, co se děje na jeho pozemku v době jeho nepřítomnosti. Pokud si svého majetku vážíte, měli byste ho vhodným způsobem chránit a mezi nejlepší možnosti ochrany patří pořízení fotopasti. Toto zařízení chrání stále více domů a váš by neměl být výjimkou.

Co získáte s fotopastí?

Jedná se o zařízení stvořené k tomu, abyste tajně sledovalo dění v monitorované zóně. Fotopast nesnímá v kuse jako kamera, ale jen tehdy, když se do monitorované oblasti dostane člověk nebo zvíře. Fotopast totiž disponuje PIR čidlem reagujícím na tepelný pohyb, Když je tepelný pohyb zaznamenán, fotopast se spustí. Reaguje během zlomku sekundy, takže nemá nezvaný host šanci se záběru vyhnout. Na fotppasti si tedy nikdy nebudete prohlížet prázdný záznam, ale jen záznamy narušitelů. Fotopast disponuje nočním přísvitem, takže vám zajistí kvalitní snímky i v noci. Můžete si nastavit, kdy má být fotopast aktivní a také to, jestli má zaznamenávat fotografie nebo videosekvence.

Snímky se ukládají na paměťovou kartu a následně si je můžete prohlížet na těle fotopasti nebo si ji můžete propojit třeba s počítačem. Běžné fotopasti jsou vhodné, pokud si chcete pořízený záznam prohlížet zpětně. Jestliže chcete mít aktuální přehled o dění na daném místě, vhodnější jsou GSM fotopasti, které vám budou pořízené snímky zasílat na telefon nebo na email. Okamžitě se tak dozvíte o každé hrozbě. Možná, že fotopast nezachytí nic a možná budete překvapeni tím, koho na záběrech uvidíte. Fotopast se stane vaším tajným okem, které uvidí to, co byste za běžných okolností vidět nemohli.