Potěšte své blízké originálním dárkem

Blíží se oslava výročí, narozeniny, či jiná radostná událost někoho z vašich blízkých? Či dokonce vy sami pořádáte oslavu či jiné, slavnostní, setkání, ať už v kruhu rodiny, přátel nebo obchodních partnerů? Největším oříškem při takových událostech bývá přijít s vhodným dárkem, který potěší, pobaví nebo vzbudí údiv.

Při pořádání akcí je prioritou pohoštění, které by mělo lahodit oku i jazyku. Pokud bude navíc pohoštění originálně a nevšedně připravené, na vaši oslavu se bude jistě dlouho vzpomínat.

Připravte originální pohoštění

Frutiko je spolehlivou společností, která se soustředí na vytváření originálního pohoštění v podobě bonboniér z jahod máčených v lahodné belgické čokoládě, cupcaků, dortů připravovaných pouze z kvalitních surovin a mnoho dalšího. Vše je připravené podle vašich přání a požadavků. Pokud si nejste jisti jaký motiv nebo jaké barevné varianty zvolit, můžete si vybrat podle některé z předloh na webu frutiko.cz.

Náš tip: K Valentýnu patří květiny, bonboniéry, dobroty a překvapení,ale i přáníčka. Nezapomeňte tam napsat své drahé polovičce napsat básničku, anebo originální přání k Valentýnu. Uvidíte, že vaši snahu ocení.

Ovocné a čokoládové kytice pro každou příležitost

Dárek k výročí přátelům či rodičům doplňte o jedinečnou kytici z oblíbeného ovoce oslavenců a lahodné belgické čokolády. Ovoce můžete zvolit podle svého výběru nebo se inspirujte již zhotovenými produkty na webu frutiko.cz.

Svatební dar si v dnešní době již snoubenci určují sami. To však neznamená, že nemůžete novomanžele překvapit a potěšit malou pozorností. Tématické ovocné nebo čokoládové kytice, květinové pugéty a krabice, dortové kytice a mnoho dalších produktů z firmy Frutiko potěší všechny novomanžele. Stačí jen znát jejich choutky.

Nikam pro dobroty nemusíte

Dobrou zprávou je, že pro velký zájem se firma Frutiko rozhodla své produkty rozvážet po celém území České republiky, tudíž vás nemusí trápit, pokud je máte z ruky.

Vše je převážené čerstvé ve speciálních termoboxech, které zboží udrží čerstvé a ochrání ho před případným poškozením.