Špatná akustika v místnosti jde snadno napravit s pomocí melaminových desek

Rádi byste uspořádali školení, ale je vás v místnosti špatně slyšet? Stejný problém trápí denně nespočet lidí, kteří mluví ve třídě, na přednášce nebo kdekoliv jinde. Je to dáno ozvěnou. Namísto čistého zvuku se vrací dozvu, který vytváří šum a pro posluchače je pak nepříjemné něco takového poslouchat a v některých případech si z přednášky neodnese vůbec nic. Akustiku v místnosti lze velmi hravě a také levně řešit, stačí koupit a aplikovat melaminové desky.

Skvělé akustické vlastnosti

Melaminové desky stačí lepidlem nalepit na strop a dokonce ho ani nemusí pokrývat celý, stačí polovina jeho plochy. Následně už žádnou ozvěnu neuslyšíte, jedná se o lehoučké porézní desky, které skvěle absorbují zvuky, takže se už nemohou odrazit zpět. Co se týče vzhledu, desky mají atraktivní vzhled, takže se nemusíte bát, že by s nimi místnost vypadala nevzhledně. Můžete je dát třeba i do kanceláře nebo je mít i v domácnosti. Pořídit je můžete v eshopu Akusticka-pena.cz, kde se vám nabízí ve čtvercovém nebo kruhovém provedení. Níže můžete vidět, že jsou opravdu účinné.

Ve školách a kancelářských budovách jsou dnes často samozřejmostí a pokud u vás chybí, je nejvyšší čas to napravit. Akustika se řeší také tam, kde se zpívá nebo obecně dělá hudba. Ať už jde o hudební třídu, nahrávací studio nebo třeba zkušebnu, zde je vhodná akustická pěna. Ta se vám v eshopu nabízí v mnoha provedeních a zajistí mnohem lepší zvukový zážitek.

Můžete si zde přečíst mnoho důležitých informací o jednotlivých materiálech a také shlédnout návod jak správně materiály vybrat a instalovat. Není to velká investice a jelikož není aplikace náročná, zajisté to zvládnete sami nebo s pomocí přátel.