Jak si vybrat kadeřnici, aby byl váš účes dokonalý

Každá žena touží pro krásných vlasech a dokonalém účesu, ale najít vhodný kadeřnický salón nebo hair studio, někdy to může být nadlidský výkon. Podle čeho tedy hledat?

Nabídka služeb

Známkou kvality je nejen prestižní servis, ale také nadstandardní služby, které zahrnují nejen kvalitní kosmetické přípravky a dokonalé služby, ale i poradenský servis. Dobrý kadeřník či kadeřnice si s vámi nejprve povídá o tom, co od nového účesu očekáváte. Kolik času denně můžete úpravě svých vlasů věnovat a na základě toho vám doporučí nejen vhodný účes, ale i barvu. Vše v souladu s kvalitou vašich vlasů.

Čistota

Běžným znakem kadeřnického řemesla jsou vlasy na podlaze. Pečlivý a čistotný kadeřník se však snaží okolí křesla, kde stříhá a upravuje vlasy, udržovat v čistotě. Po každém zákazníkovi vlasy pečlivě zametá. I stolek, kde má všechny potřebné nástroje, je udržován v pořádku.

Lokalita

Kadeřnické salóny, které se nacházejí v nákupních a obchodních centrech bývají často vhodnější pro rychlé zkrácení vlasů. Vzhledem k tomu, že se zde velmi rychle střídají zákazníci, tak zde nemůžete očekávat žádný nadstandardní servis ani poradenské služby. Mohou se objevit výjimky, ale těch je opravdu jen velmi málo.

Ideální je, pokud na nový salón či vlasové studio dostanete doporučení od někoho, kdo s ním má již dobré zkušenosti.