Minerály nejen jako originální dekorace

Minerálům se, již od dob dávno minulých, připisují léčivé vlastnosti. Můžeme si je, v různých tvarech, pořídit jako originální dekoraci.

Některé tvary a podoby minerálů

Minerály si můžeme pořídit v podobě neupravené nebo upravené, v různých velikostech a tvarech. Každý z tvarů, a dokonce i minerálů, nabízí jiné vlastnosti a nachází tak různé možnosti uplatnění.

  • Bloky

Jedná se o kameny středních velikostí, které se neupravují, nebo pouze lehce, a používají se v přirozeném stavu. Mohou být i nepravidelné, mají hrany a dokonce některé kousky i vady. Mezi takové minerály patří třeba ametyst nebo křišťál. Křišťál vyhledávají ti, kdo potřebují povzbuzení, ochranu a podporu dobrého spánku. Je to minerál s velmi silnými účinky.

  • Drúzy

V této podobě se vyskytují minerály jako shluky srostlých krystalů, které mají společný podklad. Trsy takto srostlých krystalů mívají velkou sílu a využívají se pro ochranu větších vnitřních prostor. V tomto případě se může jednat o ametyst, citrín, achát nebo třeba křišťál.

  • Krystaly

Tento druh nabízí velkou energii. Krystaly, které mají tvar krychle, se využívají pro odčerpávání negativní energie.

  • Merkaba

Tento tvar se velmi často používá při meditaci, má velmi silnou energii a sílu.

  • Tromolované kameny

Používají se pro výrobu minerálních přívěsků. Oblíbeným minerálem v tomto případě je růženín, který bývá často spojován s láskou. Mezi další minerály pak patří opál, jadeit nebo křišťál.

MAGIE PŘÍRODY

Pokud přemýšlíte o tom, že si nějaký ochranný minerál pořídíte, zavítejte do e-shopu magieprirody.cz. Naleznete zde velké množství minerálů v různých podobách. Pořídit si můžete jak pouze tvary vhodné pro dekoraci do bytu, tak také šperky. Mezi oblíbené kousky patří náramky, přívěsky nebo náušnice. Veškeré zboží z e-shopu navíc pořídíte za velmi příjemnou cenu.