S notebookem není něco v pořádku?

Technologie nám sice usnadňuje životy, ale když se porouchá, může to být pro některé hotové peklo. Platí to zejména u poškozených počítačů. Vlastnit notebook, to většina lidí už považuje za samozřejmost a využívají ho nejen k zábavě, ale především také k práci, placení a vyřizování důležitých záležitostí. Mít poškozený notebook znamená mít problém, které je vhodné vyřešit. Neobracejte se na známé, kteří „rozumí počítačům“, nikde vám s poškozeným notebookem nepomohou lépe než ve specializovaném servisu.

S čím pomůže servis v Brně?

Zkušený servis zvládne opravit jakékoliv softwarové i hardwarové poruchy. Takový servis najdete na ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42 v Brně. Umí si poradit s opravou nebo výměnou poškozených dílů. Dokáží zrychlit pomalý notebook, zajistí vám přeinstalování operačního systému i vyčištění disku. Velkou nepříjemností je zavirovaný notebook, takový notebook nepoužívejte, doneste ho do servisu, zde ho důkladně odvirují a nainstalují vám kvalitní antivirus.

Velkým nepřítelem notebooků je prach, pokud je i váš notebook plný prachu, začne se zpomalovat a více zahřívat. V servisu vám obstarají důkladné čištění notebooku od prachu a to včetně výměny teplovodivé pasty. Velkou nepříjemností je polití notebooku, to dokáže napáchat mnoho škody. Pokud na notebook cokoliv vylijete, přestaňte ho používat, vyjměte baterii a otočte ho, aby tekutina vytekla ven. Nevysoušejte ho a doneste ho do servisu. Specializují se zde i na čištění politých notebooku. Jednoduše váš notebook rozeberou s vyčistí za pomoci speciálního přípravku. Žádný notebook nevydrží fungovat věčně a pokud zaznamenáte jakýkoliv problém s notebookem, obraťte se na FopaNET, můžete k tomu použít i web servisu Fopanet.cz, kde naleznete i více informací o poskytovaných službách.