Mít na pozemku fotopast se vyplatí

Stalo se vám někdy, že jste slyšeli v noci na svém pozemku nějaké zvláštní zvuky? Možná, že jste zjistili, že u vás byl na návštěvě nějaký nezvaný host. Jde o velmi nepříjemné zjištění. V současné sobě technologického pokroku jsou snadno dostupné technologie, které zajistí kvalitní monitorování vašeho majetku. Navíc se nejedná o velkou investici. Mezi nejpopulárnější druhy ochrany patří fotopasti Bunaty. Proč byte si je měli pořídit také.

Zjistěte, co fotopasti dokáží

Když je řeč o monitorování pozemku, mnoho lidí pomyslí na kamery. Fotopasti se však stávají mnohem populárnější. Jaký je důvod? Nejsou vidět. Jde o malá maskovaná zařízení, která se umístí na strom a zde jsou prakticky neviditelná. Fotopast nenatáčí žádný záznam v kuse, ale snímá jen tehdy, když zaznamená tepelný pohyb. V tom mu pomáhá vysoce citlivé PIR čidlo. Když tepelný pohyb zaznamená, okamžitě vetřelce vyfotí nebo nahraje na video, záleží, jak si ji nastavíte. Fotopast může být aktivní nonstop nebo v čase, který si zvolíte, tedy třeba jen večer nebo když jste v práci.

Jelikož většina zlodějů chodí v noci, fotopast Bunaty disponuje neviditelným nočním přísvitem, takže dokáže pořídit kvalitní záznam i v noci, aniž by si toho vetřelec vůbec všiml.

Veškeré záznamy se ukládají na paměťovou kartu a vy si je můžete prohlížet několika způsoby. Nejpohodlnější je prohlédnout si je na LCD displeji fotopasti, můžete si je ale také propojit s počítačem nebo televizí. Běžná fotopast vám umožní zpětně prohlížet záznam, ale pro ochranu majetku se vyplatí zvážit nákup fotopasti s GSM modulem. Takový přístroj vám bude pořízené snímky okamžitě odesílat na telefon v podobě MMS nebo na váš email. Nejste zde omezeni tím, kam fotopast umístíte, protože je na baterie. Zajistěte si také kvalitní ochranu vašeho majetku a navštivte web Fotopasti-bunaty.cz, kde si můžete fotopast vybrat.