Na řadě je plot

Betonové ploty často trpí mylnou představou, že kolem domu musí vypadat jako vězeňská zeď. Je pravda, že betonové ploty jsou neprůhledné, díky čemuž se postarají o vaše soukromí. Ovšem jejich zpracování a dekory jsou natolik designové, že rozhodně žádnou nevzhlednou zeď nepřipomínají ani z dálky.

Vzhled si vyberete sami

Betonové ploty mají velkou výhodu v tom, že jsou variabilní. Na výběr jsou nejen barvy a dekory, ale také tvar zakončení a výška plotu. Díky tomu si přesně sestavíte plot na míru. Mezi nejoblíbenější určitě patří dekor štípaného kamene, pozadu ale nezůstávají ani cihličky. V případě oboustranného betonového plotu je z jedné strany oplocení reliéfní dekor štípaného kamene, ze strany druhé plochý vzor skládaného kamene. Takový plot je potom dekorativní při pohledu ze zahrady i z ulice. Můžete vybírat také z několika různých způsobů zakončení betonového plotu. Můžete mít plot rovný, do oblouku, s ozdobnou mřížkou, využijte také možnosti mít skutečně netradiční oplocení, které kombinuje dekorovaný beton s dřevěnými latěmi.

Pokud jde o praktičnost, z prvního pohledu vám bude jasné, že se jedná o masivní plot silné konstrukce, který vydrží. Betonové ploty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu stálého složení, který propůjčuje plotu velkou odolnost a pevnost. Díky tomu má velmi dlouhou životnost, která dosahuje několika desítek let. Nemusíte se bát, že by se vám betonový plot začal rozpadat po dvou letech. Betonový plot vám dodá také chybějící pocit bezpečí a bude střežit vaše soukromí i váš majetek. Firma Kulkabex, s.r.o. vám nabídne prvotřídní ploty, dlouhá léta praxe v prodeji i montážích betonových plotů, takže se můžete spolehnout na skutečnou profesionalitu. Pokud si nejste jisti, jak bude vaše vybraná kombinace vypadat, vyzkoušejte on-line vizualizaci. Stačí zadat parametry vybraného plotu a vizualizace vám ukáže plot kolem vzorového domu. Potřebujete-li načerpat inspiraci a chcete vidět betonový plot na vlastní oči, navštivte vzorkovou prodejnu Kulkabex, s.r.o. v Tupadlech u Čáslavi.