Potřebujete specialistu na přepravu?

Potřebujete najít specialistu na pravidelnou nebo jednorázovou přepravu vašeho nákladu? Ať už jde o materiál, hotové výrobky či jakékoliv jiné věci, můžete si zajistit jak kamionovou, tak i leteckou přepravu, která bude maximálně spolehlivá, bezpečná a přitom za rozumné peníze. Stačí se obrátit na zkušeného poskytovatele těchto služeb, společnost SPEED LINE, s.r.o.

Zajištění kamionové přeprevy

Společnost vám zajistí kompletní přepravu přesně podle vašich požadavků. Je vaším cílem kamionová přeprava? Můžete mít k dispozici celá nákladní vozidla, ale i jejich část. Pokud potřebujete celý nákladní vůz, jde o službu Full Truck Load, je to celokamionová přeprava jen vašeho nákladu. Pokud máte menší zásilku, vyplatí se služba Less Than Truck Load, při ní je vaše zásilka převážená společně s ostatními zásilkami. Velmi využívanou službou je také CROSS DOCKING, ten se využívá, pokud se produkty dováží z výrobního závodu přímo k zákazníkovi. U této dopravy je jen minimální nebo žádná manipulace. Hlavní výhodou této služby je, že snižuje potřebu skladování produktů ve vašich prostorech. Tato služba výrazně urychluje dodávky k zákazníkům, což zákazníci většinou vždy ocení.

Další druhy přepravy

Kamionová přeprava je nejoblíbenější, ale občas je potřeba i dalších možností přepravy, které vám společnost zajistí. Mezi nejrychlejší patří letecká přeprava zásilek, s jejíž pomocí můžete rychle dopravit jakékoliv zásilky po celém světě. Jelikož společnost spolupracuje i s říčními a námořními dopravci, obstará vám také námořní a říční dopravu. Velkou výhodou je, že se společnost zaměřuje i na speciální přepravu, zajistí vám tedy také nadrozměrnou dopravu nebo ADR přepravu, tedy možnost přepravy nebezpečných látek. Více informací i možnost zajištění přepravy najdete přímo na oficiálním webu společnosti speed-line.sk.