Proč a jakou fotku přidat na seznamku

Je pro vás aktuální seznamování online? Pak by vás mohlo zajímat, jak z toho vytěžit maximum, a to už pouze tím, že na seznamku přidáte svou fotku, která bude splňovat vše, co správná fotka pro tyto účely splňovat má.

Fotka na seznamce může výrazně zkrátit vaše hledání

Pokud můžete na seznamku přidat fotku, určitě to udělejte. Váháte proč? My vám povíme pár skutečností. Věřte nebo ne, ale spousta uživatelů se při vyhledávání na seznamce dívá pouze na profily, které mají fotku. Sami si na chvíli vzpomeňte, jak velkou roli pro vás hrají fotky. Nemusí to být pouze na seznamce, ale třeba i v e-shopu a kdekoliv jinde – prostě lidé se rádi dívají na fotky a obrázky.

Tím, že přidáte na svůj profil fotku, vaše šance se výrazně zvýší a zaujmete už jen na první pohled mnohem víc uživatelů, mezi kterými může být právě ten, koho hledáte. Měli byste ale přidávat vhodné fotky, které budou mít užitek. Jaká by to měla být fotka? To si povíme na následujících řádcích.

Dobrou fotku na seznamku zvládnete za pár minut

Dobrá fotka by měla být především aktuální, přirozená a měli byste na ní být vy sami. Není na tom opravdu nic složitého a takovou fotku, konkrétně třeba selfie, můžete vytvořit během okamžiku za pár minut i se základními úpravami pomocí nějakého filtru přímo v telefonu. Velice vhodnou kombinací je selfie fotka a k ní přidat jako vedlejší fotku nějakou další, která vás zachycuji například při aktivitě nebo činnosti, kterou máte nejraději.

Rozhodně na seznamku nepřidávejte jakoukoliv profi fotku třeba z ateliéru, nevhodné fotky, které jsou například hodně vyzývavé, nebo vás prostě nezachycují v odpovídající podobě. S tím souvisí také fotografie, které nejsou aktuální a jsou staré víc než půl roku. Pokud půjdete na rande, měl by vás člověk bezpečně poznat, tak na to myslete.