Tipy na drobná vylepšení vozu, která oceníte

Používáte vůz jen občas na výlety a do obchodů nebo je to váš každodenní pomocník, bez kterého byste si život už ani nedokázali představit? Aby nám vůz stále dělal radost, je dobré se o něj starat, pravidelně pečovat o to, aby byl čistý, plně funkční a aby na nás působil příjemně. Každý řidič by měl občas investovat do svého vozu, aby lépe vypadal nebo nám funkčně lépe vyhovoval. Představíme si pár tipů, které by mohly slušet i vašemu vozu.

Boční stupačky

Nášlapy na auto jsou velmi působivé a krásné. Jsou určené pro mohutnější vozy jako SUV nebo pickupy. Pořízení nášlapů výrazně zlepší vzhled vozu. Nejde však jen o estetický doplněk, boční nášlapy do auta zjednoduší také nastupování a vystupování z vozu. Vyrábí se z ABS a hliníku a velmi snadno se instalují.

Potahy do auta

Už se vám někdy stalo, že ve vašem voze někdo polil sedačku? Jedná se o moment, kdy začnete litovat toho, že nemáte kvalitní potahy do auta. Autopotahy nejsou velkou investicí a stanou se spolehlivou ochranou vašich sedaček. Pokud vůz používáte často, i sedačky budou čelit opotřebení, k tomu se přidají i škrábance a fleky od jídla nebo nápojů. Pokud máte malé děti, je těžké se neubránit tomu, aby jim ve voze nějaké jídlo očas nespadlo na sedačku. Potahy prodlouží vzhled sedaček i jejich životnost, což oceníte i tehdy, pokud budete v budoucnu vůz prodávat.

Vany do kufru

Pokud v kufru často převážíte stavební materiál, dřevo, nábytek, domácí zvířata či cokoliv jiného, co by mohlo kufr ušpinit nebo umazat, tak se vyplatí pořídit gumové vany do kufru. Ty ochrání kufr před poškozením i ušpiněním. Jejich údržba je snadná a pořizovací náklady nízké.

Autoplachty

Pokud nemáte garáž, nebuďte smutní, nejste sami. To vám však nebrání v tom, abyste svůj vůz adekvátně chránili. Autoplachty ochrání váš vůz před výkaly ptáků, poškrábáním od padajících větví, ale také od kyselých dešťů a mnoha dalších faktorů, které by mohly vůz poškodit. Všechny zmíněné doplňky a mnoho dalšího najdete v eshopu vtvauto.cz.