Tipy pro lepší milostný život

Chtěli byste dosáhnout lepšího partnerského života? Pokud jsou spolu dva lidé dlouho, je zcela běžné, že milostný život není tak bujarý jako zpočátku. I tak byste se však měli starat o to, aby stále oba bavil a níže si představíme některé zajímavé tipy.

Zbourejte stereotyp

Dámy, chtěli byste u svého muže vidět kvalitní erekci? Překvapte ho v sexy oblečení, které ještě neviděl. Pomilujte se s ním v obýváku, namísto ložnice nebo si po romantické večeři zaplaťte na noc hotel. Stereotyp je zabijákem mnoha vztahů, postarejte se, abyste ho včas narušili. Skvěle vám pomohou i erotické hračky pro něho i pro ni. Vhodné je také experimentování s polohami, zkuste něco nového. To samé platí u mužů, překvapte partnerku třeba jiným parfémem, potěšte jí smyslnou masáží nebo nevšedním erotickým dárkem.

 

Posilněte erekci

Pro sex je pochopitelně potřeba pevný penis. Jak na zlepšení erekce? Dbejte na užívání doplňků pro muže, ty vám pomohou se zvýšením libida i zachování intimního zdraví. Také se udržujte v kondici a jezte zdravě, i to má dlouhodobě na erekci vliv. Důležité je také být odpočinutý, vyspalý a před stykem si vyčistit hlavu od všedních problémů. V neposlední řadě je vhodné penis pravidelně trénovat. Pro muže existuje celá řada intimních cviků, které zajistí pevnější erekci a silnější prostatu. Pokud chcete zvětšit objem penisu i jeho prokrvení, skvěle vám v tom pomůže například vakuová pumpa, která je lékařsky ověřenou pomůckou, která přináší dlouhodobý efekt.

Komunikujte

Máte doma tichou domácnost? Velká chyba, o všem je potřeba mluvit, i o milostném životě. Pokud se stydíte o něm mluvit při nedělním obědě, nechte to třeba a chvíli až budete v posteli. Zeptejte se protějšku, co ho nejvíce přitahuje, zjistěte, jaké jsou jeho tajné erotické představy nebo po čem touží. Naučte se o těchto věcech hovořit, zbouráte tak zbytečné tabu a oba budete vědět, co druhý skutečně chce.