Chystáte na výlet, stěhovat nebo nadelší cestu? Pronajměte si dodávku!

3D render of a fleet of delivery vans

Uvažujete o pronájmu osobní dodávky pro váš příští skupinový výlet? Ať už cestujete mimo stát nebo jedete na krátkou jízdu do svého cíle, půjčovna dodávek dodavky-express.cz je ideální pro vaši malou skupinu. V nabídce objevíte dodávky pr přepravu nákladu nebo až 9 cetujících, v závislosti na vaší posádce a jejích specifických potřebách. Pronájem osobního auta má několik výhod.

Na výběr máte z několika možností

Půjčení dodávky Praha je ideální pro jakoukoli skupinu cestujících z jakéhokoli důvodu. Ať už se jedná o firemní setkání, kempování nebo prostě velký rodinný výlet, v těchto vozidlech pro více cestujících vás potěší především prostor pro cestující a nákladový prostor.

Ušetříte náklady na cestu

Pronájem osobní dodávky je výhodnější než pronájem karavanu nebo vycestovat v několika samostatných vozidlech. Můžete si rozdělit všechny náklady spojené s cestováním, včetně mýtného, benzínu a samozřejmě pronájmu vozidla. Ceny pronájmu dodávky nejen k cestování, ale také k převozu materiálu, nářadí nebo stěhování zjistíte na dodavky-express.cz.

Cestujete bez stresu

Mít více místa pro každého je rozhodně jednou z hlavních výhod pronájmu osobní dodávky. Vedlejší výhodou je snížení stresu ze společného cestování. Díky tomu, že každý má svůj vlastní prostor, nebudete muset slyšet žádné stížnosti na nedostatek místa cestujících ani poslouchat žádné hádky o tom, že do sebe lidé narážejí.

Pronájem dodávky při stěhování či převozu něčeho objemného zajistí také méně stresu. S větším prostorem odpadá stres z nedostatku místa pro vše určené ke stěhování.

Výlet bude zábavnější

Společné cestování, zejména při jízdě autem, je smysluplným způsobem, jak spolu trávit čas. Vaše skupina může využít dlouhé hodiny jízdy k tomu, aby si mohla užívat konverzace, hrát hry, společně poslouchat hudbu nebo prostě ocenit čas navíc, který můžete strávit společně.