Ekologická likvidace vozu, za kterou dostanete zaplaceno

V současné době je důležité disponovat vlastním vozem, pokud však máte nadbytečný vůz bez užitku nebo nepojízdný autovrak, zajisté s ním máte jen starosti navíc. Zbavte se těchto starostí, stačí oslovit společnost na SbohemAUTO.cz, která si pro váš vůz přijede, zdarma vám ho odtáhne a navíc za něj dostanete zaplaceno. Mnoho společností nabízí výkup a likvidaci vozidla jen zdarma, jako důvod dokonce často uvádí nízkou výkupní cenu šrotu. Za vůz byste však měli dostat zaplaceno a společnost vám za něj dá až 5000 korun.

Jak se vozu zbavit?

V první řadě je potřeba společnost kontaktovat a to můžete učinit přímo na webových stránkách nebo na bezplatné telefonní lince 800101215. Na zákaznické lince sdělíte všechny důležité informace o svém vozidle. Operátoři tyto informace následně zpracují a dají vám tu nejvýhodnější možnou nabídku. K dokončení ekologické likvidace pak budete potřebovat kopii velkého TP, občanský průkaz a plnou moc. K likvidaci získáte zcela zdarma poukaz na nákup nového vozu Opel v hodnotě 10 tisíc korun.

Na trhu je mnoho pofidérních firem, které od vás vůz odkoupí a pak ho prodají třetím stranám z jiné země. Tam jsou vozidla často nelegálně provozována, vyhněte se zbytečným problémům a využívejte jen ověřené a certifikované společnosti, jako je právě Sbohemauto.cz. Ekologická likvidace je jedinou legální cestou, jak vůz vyřadit z Evidence silničních vozidel. Když k vám přijede odtah, společnost vám na místě vystaví Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci, které je spolu s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla nezbytné pro odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel. Skvělé je, že se můžete na společnost obrátit naprosto kdykoliv, protože pracuje nonstop. Ekologická likvidace cena pro vás bude nejlepší a vše budete mít řádně vyřízené. Obraťte se na specialisty i vy a zbavte se zbytečných starostí s nepotřebným vozem.